Aktualności

Zmiana konta bankowego

Z dniem 1 marca 2024 następuje zmiana rachunku bankowego poradni In Altum. Nowy numer rachunku do przelewów bankowych to: 95 1020 4900 0000 8502 3651 0210. Przepraszamy za kłopot.

Nagroda dla naszej Koleżanki

Z dumą informujemy,  że nasza Koleżanka,  dr Urszula Zaniewska-Chłopik, otrzymała nagrodę im. Wojciecha Moczulskiego za wybitne walory rozprawy doktorskiej z dziedziny psychiatrii.              Gratulacje od całego Zespołu In Altum!

Tytuł naukowy dla naszej Koleżanki

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza Koleżanka, doktor Urszula Zaniewska-Chłopik, obroniła pracę doktorską  pt. „Rozmiary stosowania przymusu bezpośredniego a poczucie przymusu i ocena hospitalizacji przez pacjentów oddziału psychiatrii szpitala ogólnego”.  Serdeczne gratulacje!

Certyfikowany psychoterapeuta

Członkowie naszego Zespołu nie próżnują. Kolejna psychoterapeutka, tym razem jest to Olga Kozyra, otrzymała certyfikat psychoterapeutyczny PTP. Serdecznie gratulujemy!

Nerwica natręctw, czyli zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i powiązane

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu autorstwa członków naszego Zespołu, jaki ukazał się w najnowszym numerze Psychiatrii Polskiej: „Leczenie zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (OCD) i zaburzeń powiązanych (OCRD)”.

http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PP_4_2019/825Krzyszkowiak_PsychiatrPol2019v53i4.pdf